Acer, kullanıcıları hayallerinin peşinden gitmeye davet ediyor


Acer, kullanıcıları hayallerinin peşinden gitmesi yönünde teşvik ediyor.
Hayatının macerasına atılarak hayallerinin peşinden giden dört ismin herkese ilham verecek hikayelerini sosyal medyada paylaşan Acer, 22 Ekim’e kadar herkesi ‘Hayatının Macerası‘na davet ediyor. Çağrı Çankaya, yanına kredi kartı ve para almadan, üç yıl reklam ajanslarında çalışarak dünyayı dolaştı. Gizem Altın Nance, önce interrail, sonra Green Card, en son bisikletle uzun bir yolculuk yaptı. Berk Tüfekçi, 42 saat koşu, 180 km bisiklet, 3.8 km yüzmeyi 12 saatin altında bitirenlere verilen Iron Man ünvanını kazandı. Aysun Sökmen, büyük bir şefkatle doğal süt üretmek için kendi çiftliğini kurdu ve Aysun the Sütçü efsanesi işte böyle başladı.
Acer, hayallerini ertelemek için devamlı bahaneler bulanlara : “Şimdi değilse ne zaman? Sen değilsen kim?” diye soruyor ve kendi maceralarını hayatiminmacerasi.com a tıklayarak yaşamaya ve paylaşmaya bekliyor.

Bu serüvene dâhil olmak için Hayatiminmacerasi.com üzerinden kullanıcılar birbirinden heyecanlı ve eğlenceli maceralardan dilediklerini seçecek ve Facebook akışlarında oraya gitmiş gibi görülecekler. Maceralarının geçtiği yerde check-in olacak, isterlerse seçtikleri kişileri de yanlarına alacak ve kendi gözlerinden fotoğraflar paylaşacaklar. Tropik ada bekçiliği, kutuplarda aurora izlemek, Güney Amerika’da balina izleme, Peru’da ayvazka, seçtiği bir yerde kendi çiftliğini oluşturmak, Madagaskar’da boabaplara tırmanmak Acer’la atılabileceğiniz maceralardan sadece bir kaçı.
Üç şanslı maceraperest de Acer’ın Aspire Switch 10 bilgisayarını kazanma şansını yakalayacak.
Share on Google Plus
    Blogger YORUMLARI
    Facebook YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönder