Nexus 9'un ilk inceleme videosu ve kamera örnekleri


Google-HTC işbirliğinde geliştirilen Nexus 9'a ait yeni görüntüler yayınlandı.

HTC'nin yıllar sonra tablet rekabetine dahil olmasını sağlayan Nexus 9 teknik özellikleri dikkat çeken bir tablet olmayı başarıyor. Amazon aracılığıyla ön siparişe açılan Nexus 9, 3 Kasım itibariyle kullanıcılara gönderilecek. 32GB’lik sürümün fiyatı 399 dolar, 64GB’lik Nexus 9 ise 480 dolar fiyatla listelendi.
Fırçalanmış metal yüzeyiyle One M7 ve One M8’in malzeme kalitesini sunan Nexus 9’da 8.9-inç büyüklüğünde 4:3 en boy oranına sahip 2.440 x 1.440p çözünürlüklü IPS LCD ekran kullanılıyor. Tabletin işlemci biriminde ise Tegra K1 platformunu görüyoruz. Kepler mimarili DX1 grafik birimini beraberinde getiren Tegra K1 platformu 2.3GHz hızında çalışıyor ve 64-bit desteğini bünyesinde barındırıyor.
Nexus 9’da ayrıca 2GB RAM 32/64GB depolama, stereo hoparlörler, 8MP arka kamera, 1.6MP ön kamera ve  6.700mAh kapasiteli pil bulunuyor.
Üstün donanımı ve güncel yazılımıyla Nexus 9 birçok kullanıcının ilgisini çekeceğe benziyor. Kullanıcıların merak beklediği tablet bilgisayar henüz satışa sunulmadan Vietnam’dan ilk inceleme videosu geldi. Çeşitli görsellerle ve kamera örnekleriyle de desteklenen incelemeye alt bölümde yer alan videodan göz atabilirsiniz. Yine aynı şekilde Nexus 9’un yakın çekim görüntülerine ve kamera örneklerini de sonraki sayfalardan inceleyebilirsiniz. 

Share on Google Plus
    Blogger YORUMLARI
    Facebook YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönder