Pebble Akıllı Saat Fiyatlarında İndirim Yaptı

Pebble, akıllı saatleri The Pebble ve Pebble Steel için bir güncelleme yaparak bu ürünlerin fiyatlarında indirim yaptı. Pebble’ın yeni fiyatı 99 dolar olurken Pebble Steel’in fiyatı ise 199 dolar oldu.

Geçtiğimiz haftalarda akıllı saatlerinin yazılımını güncelleyerek emoji ve iOS 8 desteği gibi yeni özellikler getiren Pebble, yeni bir güncelleme ile bu sefer de ürünlerin fiyatlarında indirim yaptığını duyurdu. Bu güncelleme ile sadece fiyat indirimi yapmayan Pebble ürünlerine adım sayma ve uyku izleme gibi yeni özelliklerde ekledi.
Pebble Güncellendi, Emoji, iOS 8 ve Pusula Desteği Geldi
Pebble ve Pebble Steel ürünlerinde yapılan indirimler Pebble’ı fiyat olarak 99 dolara getirirken Pebble Steel’i ise 199 dolara getirdi. Güncelleme ile gelen yeni özelliklerde adım sayma gibi özellikler Misfituygulaması sayesinde görüntülenebilecekken uyku izleme özelliği ise Jawbone ortaklığı sayesinde kullanıcılara aktarılacak.
Pebble ürünlerine getirdiği bu yeni özelliklerin hepsini geliştirmiş olduğu API desteği ile üçüncü parti uygulama geliştiricilerine kullanabilme imkanı da sağlayacağını dile getirirken yapılacak gelen bu özelliklerin ve yapılacak uygulamaların cihazların batarya ömrüne gözle görülür bir şekilde etki etmeyeceğinin altını çizdi.
Fiyatların indirimi ve yeni özellikler ile birlikte yeni pazarlara da açıldığını duyuran Pebble bundan böyle dünyanın dört bir yanında çeşitli perakende şirketleri ve operatörler tarafından da satışa sunulacak.
Share on Google Plus
    Blogger YORUMLARI
    Facebook YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönder