Facebook Para Basmaya Devam Ediyor


2014 yılı mali sonuçları açıklayan Facebook, geçtiğimiz yılın son çeyreğindeki kullanıcı sayısını 1 milyar 393 milyona çıkarttı. Bu rakam, bir önceki çeyreğe göre %3.18’lik bir artışın olduğu anlamına geliyor. Firmanın gelirleri ise 3.85 milyar dolar'a ulaştı. Bu gelirin yüzde 69’unu mobil platformunu kullanan kişiler sağlıyor. 

Facebook’u günlük aktif olarak kullanan kişi sayısı ise 890 milyon oldu. Bu rakamın 745 milyonunu mobil kullanıcılar oluşturuyor.

Kar olarak baktığımızda bir önceki çeyreğe göre büyük düşüş yaşayan Facebook’un bir önceki çeyrekte 806 milyon dolar olan kar miktarı son çeyrekte 701 milyon dolara düşmüş. Bunun en büyük sebebinin Facebook’un Oculus Rift gibi önemli projelere yatırım yapması olduğu söyleniyor.
Share on Google Plus
    Blogger YORUMLARI
    Facebook YORUMLARI

1 yorum:

  1. Bir kredi ihtiyacınız var mı? EVET ise, e-posta yoluyla bize ulaşın: mrscottloancompany@gmail.com bir kredi için geçerlidir. Ben çok az yıllık faiz oranları ile Bireysel Krediler düşük faiz% 4 ile krediler sunuyoruz,% 4 gibi düşük size, bu yüzden teklifler her türlü bilmek istiyorum. Bizim kredileri de maksimum güvenlik için sigortalı bizim önceliğimizdir. e-posta yoluyla bizimle irtibata geçiniz: Biz% 4 herhangi bir para birimi mezhebinin faiz oranı ile kredi her türlü teklif mrscottloancompany@gmail.com. Ben size bu büyük orta kullanmak istediğiniz mali sorunlarını çözmek için kredi her türlü yardım etmeye hazır olduklarını beyan etmek zorunda. İletişim e-posta: mrscottloancompany@gmail.com

    YanıtlaSil