Ubuntu İşletim Sistemine Sahip Meizu MX4 Piyasada


Meizu MX4 Android platformunda olduğu gibi açık kaynak kodlu bir mobil işletim sistemi olan Ubuntu’ya destek sunuyor.Arayüz tasarımı açısından rakiplerinden kolayca ayrılmayı başaran işletim sistemi geliştiricilere büyük kolaylık sağlıyor.Çin’in ünlü isimlerinden Baidu, Weibo, Tmall, Youku ve Taobao gibi uygulamalar Ubuntu’nun mağazası üzerinden indirilebiliyor.

Ubuntu işletim sistemi haricinde diğer özellikleri  MX4 ile aynı olan telefonda sekiz çekirdekli Mediatek işlemci, 2 GB RAM, 16/32 GB dahili hafıza, 1920×1152 piksel çözünürlüklü 5,36 inç ekran, 20,7 megapiksel arka kamera, 2 megapiksel ön kamera ve 3.100 mAh kapasiteli pil bulunuyor.

Share on Google Plus
    Blogger YORUMLARI
    Facebook YORUMLARI

1 yorum:

  1. Bir kredi ihtiyacınız var mı? EVET ise, e-posta yoluyla bize ulaşın: mrscottloancompany@gmail.com bir kredi için geçerlidir. Ben çok az yıllık faiz oranları ile Bireysel Krediler düşük faiz% 4 ile krediler sunuyoruz,% 4 gibi düşük size, bu yüzden teklifler her türlü bilmek istiyorum. Bizim kredileri de maksimum güvenlik için sigortalı bizim önceliğimizdir. e-posta yoluyla bizimle irtibata geçiniz: Biz% 4 herhangi bir para birimi mezhebinin faiz oranı ile kredi her türlü teklif mrscottloancompany@gmail.com. Ben size bu büyük orta kullanmak istediğiniz mali sorunlarını çözmek için kredi her türlü yardım etmeye hazır olduklarını beyan etmek zorunda. İletişim e-posta: mrscottloancompany@gmail.com

    YanıtlaSil