Psiphon’dan Yaratıcı Sansür Karşıtı Reklam Kampanyası


2008’den bu yana faaliyet gösteren ve dünya çapındaki sınırlandırılmış özgürlüğe sahip bölgelerde kullanıcılara sansürlü içeriklere ulaşma imkanı sağlayan Psiphon, yeni reklam kampanyası ile sosyal medyada uygulanan sansüre dikkat çekiyor. Açıkhava reklamları olarak yayınlanan kampanyada şirket; Facebook, Twitter, Instagram, Youtube gibi platformlarda ve Google’da içeriklere erişimin engellenmesini yaratıcı tasarım ve sloganlarla eleştiriyor.
Kanada merkezli reklam ajansı Rack&Pinion Creative imzalı reklam afişlerinde ayrıca sosyal medya platformları ve uygulanan yasaklar hakkında çarpıcı bilgiler de veriliyor.
“Bir hata oluştu. Başka bir ülkede tekrar deneyin.”

“Başarısız. Yeniden denemek için dokunun. Başarısız. Yeniden denemek için dokunun. Başarısız. Yeniden denemek için dokunun.”

“Error 404. Arama çubuğu bulunamadı.”

“Sıfır karakter hakkınız kaldı.”

“Sayın kullanıcı, bir süredir oturum açmadınız. Arkadaşlarınız sizi özledi.”

Share on Google Plus
    Blogger YORUMLARI
    Facebook YORUMLARI

1 yorum:

  1. Bir kredi ihtiyacınız var mı? EVET ise, e-posta yoluyla bize ulaşın: mrscottloancompany@gmail.com bir kredi için geçerlidir. Ben çok az yıllık faiz oranları ile Bireysel Krediler düşük faiz% 4 ile krediler sunuyoruz,% 4 gibi düşük size, bu yüzden teklifler her türlü bilmek istiyorum. Bizim kredileri de maksimum güvenlik için sigortalı bizim önceliğimizdir. e-posta yoluyla bizimle irtibata geçiniz: Biz% 4 herhangi bir para birimi mezhebinin faiz oranı ile kredi her türlü teklif mrscottloancompany@gmail.com. Ben size bu büyük orta kullanmak istediğiniz mali sorunlarını çözmek için kredi her türlü yardım etmeye hazır olduklarını beyan etmek zorunda. İletişim e-posta: mrscottloancompany@gmail.com

    YanıtlaSil