Google’ın yeni Android reklamları yayında


Google’ın yeni Android reklamları beklenen Nexus tanıtımı öncesinde yayında...
Google, mobil işletim sistemi için yeni bir slogan olarak görülen Android reklamlarını yayına aldı. “Birlikte hareket edin. Birbirinize benzemeyin.” (Be together. Not the same.) mesajı animasyon stilindeki her reklam sonunda görülüyor.
Google’ın Android’in son sürümü Android L tanıtımını yapmaya hazırlanırken; reklamlar Google’ın işletim sisteminin kullanıldığı birden fazla cep telefonu (Samsung, LG ve diğerlerini düşünürsek) olduğunu ön plana çıkarıyor.Yayına alınan 30 saniyelik reklamlardan birinde beş karakter, otobüs durağındayken cihazlarında tanımlı Android zil sesi duyuluyor. O sırada aniden ekranında Android L’nin yer aldığı dev boyutta cihaz görünüyor.
Verilen mesaj da herkese hitap eden bir telefonun olduğu. The Verge’de yer alan haberde; verilen mesaj, hakkında çok konuşulan 5,92 inçlik ekranıyla Nexus 6’nın da habercisi olduğu yorumu yapılıyor.
Online’da yayına alınan üç reklam da Google ve HTC’nin birlikte sunacağı Nexus 9 tablet tanıtımından önce görünürlük kazandı. Çıkan haberlere göre; 9 inçlik tablet bu hafta içinde tanıtılacak ve Google da Nexus 6 cep telefonu ve Android işletim sistemi Android L’i aynı zamanda tanıtımını yapacak.
Share on Google Plus
    Blogger YORUMLARI
    Facebook YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönder