İşte ilginç tasarımıyla Motorola Droid Turbo!


Motorola Droid Turbo'nun basın görseli sızdırıldı.

Motorola özellikleri ile göz dolduran Nexus 6’dan sonra başka bir üst model telefon üzerinde çalışıyor. Motorola Droid Turbo adlı telefonun fotoğrafı DroidLanding sitesi tarafından sızdırıldı.
Droid Turbo henüz resmi olarak tanıtılmasa da Amerika operatörü Verizon ile bir anlaşması olduğu operatörün cihazın arkasında olan logosundan belli oluyor. Basın fotoğrafları sızdırılan cihazın siyah ve kırmızı versiyonlarının olduğu görülüyor.
Daha önceki sızıntılarda cihaz Kevlar destekli bir kasa yapısı görünürken, şimdi sızan fotoğraflar cihazın desenli bir kasaya sahip olduğunu gösteriyor. Şimdiye kadar sıdırılan bilgilere göre Motorola Droid Turbo; 1440 x 2560 çözünürlüğe sahip 5.2 inç ekran, dört çekirdekli Snapdragon 805 işlemci, 3GB RAM,32GB yerel depolama, 4K video özelliği içeren bir 21MP kamera ve  3900mAh pil gibi ana özelliklere sahip olacak.
Cihaz 15 dakikalık şarj ile 8 saat kullanım sağlayacak. Motorola önümüzdeki dönemlerde, Samsung, LG, HTC ve Sony gibi firmalara karşı oldukça güçlü bir rakip olarak gelecek gibi görünüyor.

Share on Google Plus
    Blogger YORUMLARI
    Facebook YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönder