Huawei’den Yeni Mobil İşletim Sistemi:Kirin OS


Huawei kendi üretimi Kirin adını taşıyan çipsetlerinin yanı sıra şimdi de kendi mobil işletim sistemini üreteceği iddiaları ortaya atıldı.
Çin'in yükselen markası Huawei, bazı son telefonlarında kendi üretimi Kirin çipseti ile ortaya çıkmıştı. Çinli firmalar arasında oldukça ön planda olan bu şirket için bir de Google ile ortak olarak yeni Nexus cihazının çıkartacaklarına dair söylentiler ciddi biçimde dolaşmakta.

Bu şu an için ciddi söylentiden ibaret olsa da bu söylentinin çabucak yayılması sebebiyle bu işin olma ihtimali yüksek olarak düşünülmekte. Tıpkı Huawei üretimi çipset adları gibi bu işletim sisteminin adı da Kirin olacağı da söylentiler arasında.


Fakat son zamanlarda ortaya atılan bu tarz kendine özgü işetim sistemleri adımları mağaza bölünmeleri konusunda ciddi sorunlar da yol açabilir gibi gözüküyor. Bakalım ilerleyen dönemlerde Huawei'nin bu gelişme söylentisi doğru çıkacak mı hep beraber göreceğiz.

Share on Google Plus
    Blogger YORUMLARI
    Facebook YORUMLARI

1 yorum:

  1. Bir kredi ihtiyacınız var mı? EVET ise, e-posta yoluyla bize ulaşın: mrscottloancompany@gmail.com bir kredi için geçerlidir. Ben çok az yıllık faiz oranları ile Bireysel Krediler düşük faiz% 4 ile krediler sunuyoruz,% 4 gibi düşük size, bu yüzden teklifler her türlü bilmek istiyorum. Bizim kredileri de maksimum güvenlik için sigortalı bizim önceliğimizdir. e-posta yoluyla bizimle irtibata geçiniz: Biz% 4 herhangi bir para birimi mezhebinin faiz oranı ile kredi her türlü teklif mrscottloancompany@gmail.com. Ben size bu büyük orta kullanmak istediğiniz mali sorunlarını çözmek için kredi her türlü yardım etmeye hazır olduklarını beyan etmek zorunda. İletişim e-posta: mrscottloancompany@gmail.com

    YanıtlaSil