iPhone İçin Geri Dönüş Tuşu : Halo Back

iPhone kullanıcılarının mahrum oldukları geri dönüş tuşunu alt tarafa ekleyen ilginç ekran koruyucu olan Halo Back Kickstarter'da bağış bekliyor.
Android ve Windows Phone telefonlarda bulunupiPhone'da olmaması ile bazı zamanlarda eleştirilen geri dönüş tuşu aslında çok fazla işe yarayabilen bir tuş olarak dikkat çekiyor.

Ekran koruyucusuna akıllı bir katman ekleyen mühendisler sizin sol alttaki boşluğa baştığınızda üstteki geri tuşuna basmanızı sağlıyor ve gerçekten ilginç ve farklı bir ekran koruyucu ortaya çıkıyor.

Ülkemizde BUFF markasıyla tanıdığımız tempered denilen oldukça dayanıklı camdan oluşan bu ekran koruyucu haliyle hassas iPhone ekranınızı da korumakta oldukça başarılı. 6 katmandan oluşan koruyucu telefonunuzu ciddi darbelerde dahi koruyabiliyor.


Share on Google Plus
    Blogger YORUMLARI
    Facebook YORUMLARI

1 yorum:

  1. Bir kredi ihtiyacınız var mı? EVET ise, e-posta yoluyla bize ulaşın: mrscottloancompany@gmail.com bir kredi için geçerlidir. Ben çok az yıllık faiz oranları ile Bireysel Krediler düşük faiz% 4 ile krediler sunuyoruz,% 4 gibi düşük size, bu yüzden teklifler her türlü bilmek istiyorum. Bizim kredileri de maksimum güvenlik için sigortalı bizim önceliğimizdir. e-posta yoluyla bizimle irtibata geçiniz: Biz% 4 herhangi bir para birimi mezhebinin faiz oranı ile kredi her türlü teklif mrscottloancompany@gmail.com. Ben size bu büyük orta kullanmak istediğiniz mali sorunlarını çözmek için kredi her türlü yardım etmeye hazır olduklarını beyan etmek zorunda. İletişim e-posta: mrscottloancompany@gmail.com

    YanıtlaSil